Styropian to jeden z najpopularniejszych materiałów izolacyjnych stosowanych w budownictwie. Styropian doskonale sprawdza się w rozmaitych miejscach na budowach, może być stosowany jako styropian dachowy, a także jako izolacja ścian i podłóg – wszystko zależy od grubości i gęstości styropianu. Styropian dachowy i fasadowy jest zwykle grubszy od styropianu podłogowego.

Styropian ma doskonałe właściwości termoizolacyjne – także w warunkach niskiej temperatury i wysokiej wilgotności. Dzięki temu styropian dachowy można montować o każdej porze roku, ponieważ nawet niekorzystne warunki atmosferyczne nie wpływają na jego jakość. Nasze doświadczenie pozwoliło nam wyselekcjonować najlepszej jakości styropian dachowy, który stanowi idealną izolację dla rozmaitych konstrukcji. Wykazuje on długą żywotność oraz wysoką odporność na wszelkie mikroorganizmy, bakterie czy pleśnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta inwestycyjna styropianów KR DACH-SYSTEM obejmuje szerokie zastosowanie:

– ściany EPS 70, EPS Fasada,
Styropian Dachowy - eps_s_040_fasada
– dachy, podłogi tarasy EPS 100, EPS Dach-podłoga,
Styropian Dachowy - eps_100-038_dachpodloga

– styropiany wodoodporne, do zastosowań poniżej poziomu gruntu o zmniejszonej nasiąkliwości,
Styropian Dachowy - eps_100-036_aqua

 

– styropian grafitowy o zwiększonych parametrach izolacyjności termicznej,

Styropian Dachowy - eps_70-031_grafit

Styropian dachowy na indywidualne zamówienie

Na indywidualne życzenie klienta dostarczamy styropian dachowy w każdym formacie – od standardowych płyt paczkowanych, do arkuszy 3000*1000mm. Jego zaletą jest stosunkowo łatwa obróbka, niewymagająca specjalistycznych narzędzi ani przygotowania. Styropian dachowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania dachów nowych, jak i starszych, dopiero modernizowanych. Dzięki użyciu styropianu dachowego zabezpieczamy nasz dom przed nadmierną utratą ciepła. W przypadku docieplenia ściany za pomocą styropianu możemy zyskać nawet ponad 70% oszczędności na stratach energii cielnej. Ma to szczególne znaczenie w przypadku srogich zim, gdy dzięki lepszej izolacji oszczędzamy znaczne sumy na ogrzewaniu budynku.

Styropian dachowy od KR Dach System

Styropian to wciąż numer jeden jeśli chodzi o materiały izolacyjne w budownictwie. Materiał ten posiada wyjątkowe właściwości dzięki czemu z sukcesem może być stosowany zarówno do izolacji ścian jak i dachów. Nasz styropian dachowy to gwarancja wysokiej jakości produktu oraz terminowych dostaw.