Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów od kilku lat uzupełniamy swoją ofertę o kompleksowe realizacje przekryć dachowych.

Firma nasza w oparciu o doświadczoną kadrę inżynierską jest gotowa do podjęcia każdego wyzwania związanego z zaprojektowaniem, doradztwem technicznym i ostatecznie budową achów płaskich.

Realizacje swoje opieramy na nowoczesnych technologiach w oparciu o zastosowanie:

– membran PCV

– EPDM

Od momentu złożenia oferty, do zakończenia realizacji na każdym etapie dbamy o przepływ informacji pomiędzy inwestorem, naszą kadrą inżynierską i ekipą wykonawczą.

Obiekty realizujemy na terenie całego kraju jak również na terenie Niemiec, Słowacji, Czech.

Każdy klient jest dla nas ważny bez względu na powierzchnie planowanej inwestycji.

Współpracujemy z zarządcami nieruchomości w zakresie renowacji obiektów, dokonując ekspertyzy i optymalizacji technologii.

W swoich referencjach możemy pochwalić się wykonaniem pokryć obiektów wielkopowierzchniowych, jak również nasi dekarze potrafią sprawnie działać w sektorze budownictwa mieszkaniowego.

Naszym atutem jest zaplecze techniczne, materiałowe – sami projektujemy odwodnienia dachów ”spadki” w termoizolacji. Nie współpracujemy z hurtowniami budowlanymi. Wszystkie materiały kontraktujemy bezpośrednio u producentów, co pozwala na optymalizację kosztów na etapie ofertowania.

Poniżej kilka zdjęć z przykładowych realizacji.